Koupit!

Cena:  570.00 Kč
590.00 Kč
570.00
Množství:
tisk
Moka kávovary » Bialetti

Bialetti Venus 4 šálky

Skladem! Velmi kvalitní moka kávovar značky Bialetti z nerezové oceli. S tímto Moka kávovarem uvaříte čtyři šálky italského espressa. Vhodné pro použití i na sklokeramických deskách. Jako u každého moka kávovaru je vhodné připravit několik zkušebních káv, aby se kávovar aromatizoval. Vyrobeno v Itálii. Bialetti Venus je tradiční Italský kávovar. Díky nerezovému tělu se kávovar dá použít na indukčních deskách i na ostatních typech plotýnek. Kávovar určený na přípravu překapávané espresso kávy má ochranný tlakový ventil.

 

Použití: naplníte dolní nádobu (A) vodou po rysku a vložíte filtr. Do filtru (B) nasypete mletou kávu. Připevníte horní část kávovaru a umístíte na sporák, nebo varnou desku. Na plynovém sporáku nesmí plameny plynu přesahovat spodek kávovaru. Když je voda vroucí začne překapávat vylouhovaná káva do horní nádoby (C). Obsah nalijete do šálku a vychutnáváte lahodný nápoj.

 

Upozornění: Italské měřítko velikosti šálků kávy neodpovídá českým zvykům. Proto se při rozhodování o velikosti kávovaru říďte objemem, nikoli počtem šálků. Objem 200 ml.

Bialetti Venus 4 šálky
« zpět