Moka kávovary

Bialetti Venus 4 šálky

Bialetti Venus 4 šálky
Velmi kvalitní moka kávovar značky Bialetti z nerezové oceli. S tímto Moka kávovarem uvaříte čtyři šálky italského espressa. Vhodné pro použití i na sklokeramických deskách. Jako u každého moka kávovaru je vhodné připravit několik zkušebních káv, aby se kávovar aromatizoval. Vyrobeno v Itálii. Bialetti Venus je tradiční Italský kávovar. Díky nerezovému tělu se kávovar dá použít na indukčních deskách i na ostatních typech plotýnek. Kávovar určený na přípravu překapávané espresso kávy má ochranný tlakový ventil.
naše cena: 570.00 Kč
běžná cena: 590.00 Kč

Bialetti Moka Express 3 šálky

Bialetti Moka Express 3 šálky
Kvalitní kávovar značky Bialetti. Použití tohoto kávovaru je velmi jednoduché - kávovar připraví tři šálky italského espresa za přibližně 4 - 5 minut. Stačí naplnit spodní nádobu vodou, filtr naplníte (nejlépe čerstvě) umletou kávou a celou konvičku zašroubujete. Poté stačí dát kávovar na plotýnku. Jakmile se voda začne vařit, začne voda stoupat přes filtr do horní části. Za chvíli je káva hotová a můžete si ji v klidu vychutnat. Vyrobeno v Itálii.
naše cena: 480.00 Kč
běžná cena: 505.00 Kč

Bialetti Kitty 2 šálky

Bialetti Kitty 2 šálky
Jednoduché linie a harmonický design kávovaru Bialetti KITTY pro italské espresso na 2 šálky kávy umocňuje čistotu z nerezové oceli a eleganci leštěného povrchu. Obliba indukčních vařičů stále roste, a proto přichází nástupce moka konvičky Kitty, elegantní Kitty Nera z leštěného nerezu vhodná k použití na indukci. Spojuje eleganci s praktičností do úchvatně zpracovaného designu. Objem kávovaru je 100 ml. Vyrobeno v Itálii.
naše cena: 550.00 Kč
běžná cena: 590.00 Kč

Bialetti Kitty 6 šálků

Bialetti Kitty 6 šálků
Jednoduché linie a harmonický design kávovaru Bialetti KITTY pro italské espresso na 6 šálků kávy umocňuje čistotu z nerezové oceli a eleganci leštěného povrchu. Obliba indukčních vařičů stále roste, a proto přichází nástupce moka konvičky Kitty, elegantní Kitty Nera z leštěného nerezu vhodná k použití na indukci. Spojuje eleganci s praktičností do úchvatně zpracovaného designu. Objem kávovaru je 300 ml. Vyrobeno v Itálii.
naše cena: 770.00 Kč
běžná cena: 830.00 Kč
Stránky: | 1 |