Organic káva

Brasil Organic 100% Arabica 250g zrnková

 
Čerstvě pražená! Farma Nossa Senhora de Fatima se věnuje produkci organické kávy nejvyšší kvality, o čemž svědčí četná ocenění, které obdržela v národních i mezinárodních soutěžích. Farma je mezinárodně uznávána jako světový lídr v produkci BIO káv. Velmi nízká acidita, vulkanická pěna, výborná hutnost s chutí připomínající čokoládu kde koncová chuť přechází do lískového oříšku a to vše s nepřehlédnutelnou sladkostí.
naše cena: 110.00 Kč
běžná cena: 140.00 Kč

Ethiopia Organic 100% Arabica 250g zrnková

Ethiopia Organic 100% Arabica 250g zrnková
Čerstvě pražená! Etiopie je pravlastí kávy arabika. Náhorní plošina jižně od jezera Tana skýtá ideální klimatické podmínky právě pro pěstování Arabicy. Tato káva je plné, jemně kořeněné chuti. V pozadí se objevuje mírná kyselost. Silné, pro Etiopii charakteristické aroma. Slovo káva je odvozeno od názvu etiopské provincie Kaffa. Volně rostoucí plané kávovníky dodnes poskytují kávu s silným aroma a výraznou, bohatou chutí.
naše cena: 115.00 Kč
běžná cena: 150.00 Kč

Peru Organic 100% Arabica 250g zrnková

 
Čerstvě pražená! Káva z Peru se vyznačuje vyváženou chutí a vkusnou kyselostí. Chuť je harmonická, jemně čokoládově zabarvená. Nádech jemné acidity v ústech mizí překryt příjemně dlouhou hořkou dochutí. Navíc tato káva nese označení "biokáva".
naše cena: 115.00 Kč
běžná cena: 150.00 Kč
Stránky: | 1 |