Café Batayporã

Café Bataypora

Kávu Café Batayporã pěstuje, sklízí a zpracovává s maximální péčí farmář Paulo Campos v kávovém regionu Alta Mogiana ve státě São Paulo. Oblast Fazenda Olhos d´Água, kde káva odrůdy catuaí amarelo (100% arabica) dozrává, se nachází na náhorní plošině v nadmořské výšce 1.000 metrů nad mořem, s ideální kombinací brazilského slunce a vláhy. Tato kávová plantáž, s jedinečným výhledem přes hluboké údolí na horstvo Národního parku Serra da Canastra, je dle farmářových slov místo Bohem obdařené pro pěstování skvělé kávy.

 

Zakoupením libovolného balení přispějete 5,- Kč na rozvoj česko-brazilských kulturních aktivit v Bataypoře.

Café Bataypora 100 g zrnková

Café Bataypora 100 g zrnková
Čerstvě praženo! Výborná káva odrůdy catuaí amarelo (100% arabica) je pěstována na plantážích nacházejících se na náhorní plošině v kávovém regionu Alta Mogiana ve výšce 1.000 m n. m., která poskytuje kávě ideální kombinaci brazilského slunce a vláhy. V chuti kávy tak ucítíte tóny čokolády a mandlí na citrusovém pozadí, přičemž kyselost je nízká s příjemným smetanovým středním tělem. Café Bataypora je ideální pro přípravu espressa či do moka konvičky. Cena je za 100g balení zrnkové kávy.
95.00 Kč

Café Bataypora 250 g zrnková

Café Bataypora 250 g zrnková
Čerstvě praženo! Výborná káva odrůdy catuaí amarelo (100% arabica) je pěstována na plantážích nacházejících se na náhorní plošině v kávovém regionu Alta Mogiana ve výšce 1.000 m n. m., která poskytuje kávě ideální kombinaci brazilského slunce a vláhy. V chuti kávy tak ucítíte tóny čokolády a mandlí na citrusovém pozadí, přičemž kyselost je nízká s příjemným smetanovým středním tělem. Café Bataypora je ideální pro přípravu espressa či do moka konvičky. Cena je za 250g balení zrnkové kávy.
220.00 Kč
Stránky: | 1 |