Tanzania AA 100% Arabica 250g zrnková

Kávová zrnka z Tanzanie jsou nejčastěji perlového typu, tzv. peaberry. Má menší velikost a oblejší tvary než většina jiných kávových zrn. Nápoj je výrazné, velmi bohaté chuti s jemnou nakyslostí. Podobá se keňské kávě, ale je méně kyselá. Někdy se jí též říká Tanganika, což je její bývalý název. Chuť je vynikající, výrazná - typická pro africké kávy, velmi chutná, bez cizích příměsí.

Skladem
Kód: ARABICA59
135 Kč / ks
Kategorie: Káva z Afriky
Hmotnost: 0.25 kg
Stupeň pražení: Střední
Tanzania AA 100% Arabica zrnková káva
Novinka

Čerstvě pražená! Kávová zrnka z Tanzanie (United Republic of Tanzania) jsou nejčastěji perlového typu, tzv. peaberry. Má menší velikost a oblejší tvary než většina jiných kávových zrn. Nápoj je výrazné, velmi bohaté chuti s jemnou nakyslostí. Podobá se keňské kávě, ale je méně kyselá. Někdy se jí též říká Tanganika, což je její bývalý název. Chuť je vynikající, výrazná - typická pro africké kávy, velmi chutná, bez cizích příměsí.

 

Tanzánie
Tato káva je podobná keňské kávě. Je poněkud drobnější, menší velikosti a je oblejší než většina jiných zrn. Typově se jedná o kávu arabika. V našem obchodě se můžete setkat s kávou AA.

Zpět do obchodu