Colombia Supremo 100% Arabica 250g zrnková káva

Vulkanická půda v kolumbijském pohoří dává místní kávě výtečnou chuť. Kávová zrnka jsou jemná a uhlazená, připravená káva je ovocně vonící s velmi bohatou, typicky kávovou chutí a jen decentní kyselostí.

Pražíme pro Vás
Kód: ARABICA60
130 Kč / ks
Kategorie: Káva z Jižní Ameriky
Hmotnost: 0.25 kg
Země původu: Kolumbie
Stupeň pražení: Střední pražení
Druh kávy: 100% Arabika
Forma kávy: zrnková

Čerstvě pražená! Vulkanická půda v kolumbijském pohoří dává místní kávě výtečnou chuť. Káva se pěstuje na svazích andských hor ve třech pásmech. Díky rozdílnosti klimatu se dá káva sklízet téměř po celý rok, protože plody kávovníku dozrávají v různou dobu. Kolumbijská káva patří mezi čisté odrůdové kávy, které se prodávají pod tímto označením po celém světě. Tato kolumbijská káva disponuje velmi silným aroma. Zrno je jemné a uhlazené, nápoj je ovocně vonící s velmi bohatou, typicky kávovou chutí a jen decentní kyselostí.

 

Kolumbie

Kvalitní kolumbijská káva se pěstuje ve zvláště vhodných klimatických podmínkách nejen na svazích andských hor v nadmořské výšce od 1300 do 1800 m, ale již od výšky 760 m. Pěstuje se převážně kávovník arabský zejména Bourbon, Typica, Catura, Maragogipe. Kolumbie je druhým největším distributorem kávy na světě. Doporučujeme jednu z nejlepších kolumbijských káv, kávu Supremo. Bohatá silná chuť, vzhledově skvělá a kvalitní káva.

Zpět do obchodu